Franšíza sice představuje pomyslný rozjetý vlak, do kterého stačí pouze naskočit, i v tomto případě se však franšízant bez jisté dávky trpělivosti neobejde. Trpělivost je totiž nepostradatelným předpokladem pro dosažení jakéhokoliv úspěchu, zejména pak v podnikatelské sféře.

Bez disciplíny to nepůjde

Je sice pravda, že jako franšízant nemusíte začínat úplně od nuly jako ostatní podnikatelé, nespoléhejte však na to, že se jenom povezete. Oproti ostatním máte sice značný náskok, ani to však ještě nezaručuje, že budete stoprocentně úspěšní. I franšíza totiž vyžaduje značné úsilí, neustálé sebevzdělávání a disciplínu, a to ať už podnikáte v jakékoliv oblasti.

Jednoduše řečeno, do jakéhokoliv druhu podnikání musíte jít vždy naplno. Už při samotném výběru franšízového konceptu si proto dobře promyslete, jak moc vám je blízký a co můžete vy sami franšízorovi nabídnout.

K oboru, ve kterém podnikáte, musíte mít vztah

Franšízové podnikání nefunguje tak, že si najdete takovou franšízu, která každý rok dosahuje velkých obratů, a do ní následně zainvestujete. Abyste v daném odvětví byli opravdu úspěšní, je potřeba, abyste se v něm částečně orientovali, měli k němu blízký vztah nebo alespoň chuť se v něm průběžně vzdělávat.

Vsaďte na BOZP a PO

I franšízový koncept může krachnout, pokud k němu má podnikatel laický přístup nebo se zkrátka franšíze nedaří. Běžte na to proto chytře a začněte podnikat s franšízou v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, které jsou zákonem danou povinností pro všechny firmy i podnikatele. Připojte se k franšízové síti EXTÉRIA MARKET, která vás mimo jiné v oblasti BOZP a PO řádně proškolí a v průběhu celého vašeho podnikání vám poskytne neustálou marketingovou i vzdělávací podporu. Pro více informací kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 a otevřete si pobočku EXTÉRIA MARKET i ve vašem městě.

Přečtěte si další aktuality o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532