Jsme rádi, že jsme na naší centrále mohli opět přivítat nové obchodní manažery, kteří budou pravou rukou našich franšízantů. Jako vždy jsme pro ně připravili úvodní školení. Jak takové školení vypadá a co vše od našich obchodníků očekáváme?

Seznámení s našimi hodnotami

Na začátku školení seznámíme obchodní manažery se značkou EXTÉRIA. Jaké jsou naše hodnoty, postupy a co vlastně nabízíme. BOZP a PO je široká oblast, ale lpíme na tom, aby naši obchodníci dobře věděli, co zákazníkům nabízejí a prodávají.

Přečtěte si také: BOZP se prodává pořád, dokonce i během krize.

Co u nás obchodní manažer dělá?

Obchodní manažer zastupuje obchodní oddělení a jako první přichází do osobního kontaktu s klientem. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se mu pomoci, což také zdůrazňujeme na školeních. Úkolem našich manažerů je tedy seznámit klienta s našimi produkty a informovat ho o povinnosti zřízení a dodržování BOZP a PO. Následně klient dostane nabídku ušitou na míru pro jeho konkrétní potřeby.

Na školení za nás mluví léta praxe

Díky našim dlouholetým zkušenostem vedeme naše školení co nejvíce prakticky. Ukazujeme si tedy příklady přímo z terénu a nejčastější chyby v rámci BOZP na pracovištích. Dále školíme obchodníky o tom, kdo všechno jsou naši (potenciální) klienti a jak s nimi správně komunikovat. Poté už je ovšem jen na samotných obchodních manažeřích, jakou taktiku si zvolí, důležité je pouze to, aby zákazníci dostali všechny potřebné informace.

Pokud máte chuť pracovat v oboru zabezpečování BOZP a PO malým a středním firmám a rád/a byste se přidal/a k nám, pak koukněte na aktuální vypsané pozicePokud máte ambice na to, s námi podnikat, neváhejte kontaktovat country manažerku společnosti Ing. Beatu Annu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my vám poskytneme podrobnější informace.

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532