Syndrom vyhoření: jak jej poznat a jaká jsou preventivní opatření?

Máte pocit, že jste v permanentním stresu? Nevidíte již ve vaší další práci smysl a nepřipadáte si vůbec úspěšní, i když za sebou již máte výsledky? Možná se potýkáte se zákeřnou chronickou psychickou nemocí, zvanou syndrom pracovního vyhoření.

[více…]

Jak spolu souvisí spánek a produktivita?

Kvalitní a dostatečný spánek je základem nejen pro odpočinek, ale i pro naše každodenní fungování. Pokud se dobře nevyspíme, nemůžeme provádět správně základní každodenní věci. Ty nám budou buď déle trvat, nebo je nebudeme provádět správně. A to je teprve začátek konce…

[více…]

Franšízová síť EXTÉRIA MARKET

Jak poznat, že máte podnikatelské myšlení?

Rozhodujete se, zda přechod k podnikání je vhodný i pro vás? Jak poznat, zda jste naladěni na podnikatelskou notu? Jak rozeznat, zda máte podnikatelské myšlení?

[více…]

Co dělat, pokud nevěříte v sebe, produkt nebo službu, kterou nabízíte?

Neumíte se radovat ze svého úspěchu? Máte ambice na to, budovat vlastní podnikání, ale hluboko ve vás klíčí pocit, že nic neumíte a nemáte co předat?

[více…]

3+1 tipy jak navazovat obchodní kontakty

Díky novým kontaktům si můžete rozšířit obzory, své pole působnosti, pozměnit své myšlení, získat nový pohled na danou věc nebo získat nové obchodní partnery. O výhodách networkingu asi nemusíme dlouho hovořit, jak ale k seznamování přistupovat a jak prolomit ledy?

[více…]

Jak správně investovat své peníze tak, aby jejich hodnota stále rostla?

Aktuální doba, kdy se zvyšují výdaje za energie, rostou ceny hypoték a inflace zvyšuje ceny snad veškerého zboží, přímo vybízí k investování peněz moudře a tak, aby rostly a jen neležely na účtu.

[více…]

Jako podnikatel si berete své štěstí v práci na starost!

Jak být na volné noze dlouhodobě šťastný? Existuje několik kroků, které vám pomohou zachovat si motivaci, nadhled a nezabřednout do stereotypu.

[více…]

Daním se nevyhnou už ani kryptoměny. Pokud do nich investujete, měli byste znát podmínky danění.

Poměrně dlouho se finančním úřadům schovávali investoři do kryptoměn. Znáte všechny podmínky co a jak danit?

[více…]

Proč a jak diverzifikovat své příjmy

Většina lidí uvažuje nad tím, jak dlouhodobě snížit své náklady a ušetřit tak peníze, které vydělají. Málokdo na to jde ale opačně a přemýšlí, jak svůj měsíční příjem zvýšit, nejlépe jak jej diverzifikovat a vyhnout se tak finančním tísním, ať už život přinese …

[více…]

žena uvažující, co je riskantnější

Je větší risk podnikání, nebo zaměstnání?

Velká část Čechů je v zaměstnání nespokojená. Když ale dojde na lámání chleba a měli by zvážit vstup do světa podnikání, řada z nich to má za risk, který si nemohou dovolit. Je skutečně podnikání o tolik rizikovější než zaměstnání?   Nespokojení, ale neochotní …

[více…]

Zpět na hlavní stranu

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 702 036 721