Chcete se vydat na dráhu podnikatele, být finančně nezávislý, nabízet služby, které jsou zákonem danou povinností a jste z Brna či jeho okolí? Připojte se k úspěšné franšízové síti EXTÉRIA MARKET a otevřete si vlastní pobočku v Brně. Bude vám k tomu stačit pouze obchodní duch a chuť na sobě neustále pracovat. Vše ostatní vás už naučíme.

Aktuálně nabízíme jedinečnou podnikatelskou příležitost otevřít si vlastní franšízovou pobočku EXTÉRIA MARKETU v Brně. Hned při zahájení podnikání od nás obdržíte portfolio poptávajících klientů a plnou podporu centrály. Nemusíte se tak bát, že budete začínat zcela od nuly a budete na to úplně sami. 

Rozjeďte své podnikání s podporou v zádech

Vzhledem k tomu, že Brno představuje lukrativní lokalitu, ve které sídlí desítky tisíc podnikatelských subjektů, má zde majitel pobočky velký potenciál pro uplatnění služeb v oblasti BOZP a PO. Centrála společnosti EXTÉRIA vám navíc v průběhu vašeho podnikání poskytne marketingovou i vzdělávací podporu v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. K tomu všemu vám ještě pomůže najít vhodné místo pro vaši pobočku, kterou vybaví kompletně na klíč. Vy se tak nemusíte o nic starat a můžete se plně soustředit na obchod a fungování vaší pobočky.

Připojte se k silnému hráči na trhu

Chcete se dozvědět více informací, jak se stát součástí úspěšné franšízové sítě EXTÉRIA MARKET? Neváhejte kontaktovat výkonnou ředitelku Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 a domluvte si osobní schůzku.

Přečtěte si další novinky o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532