Tak jako dobrou firmu dělají dobří zaměstnanci, stejné je to i s franšízovým konceptem. Pokud se daří franšízorovi, je to zásluha především jednotlivých franchisantů a jejich práce. Jsme si toho vědomi, a právě proto si těch svých velice vážíme a jsme na ně hrdí!

Díky nim se můžeme stále rozvíjet a posouvat

Jen díky nim totiž můžeme slavit úspěchy. Například více než 4700 klientů, celkem 18 franšízových poboček a neustálý růst naší sítě EXTÉRIA MARKET.

Kýžený úspěch se neodstaví bez práce

Mohlo by se zdát, že podnikat v rámci franšízy je bez práce, opak je ale pravdou. Oproti samostatnému podnikání má samozřejmě franšízant řadu výhod, ale ani ty mu samostatně úspěch v podnikání nezaručí. Bez tvrdé práce, vloženého úsilí a obětovaného času to nepůjde. Odměna je ale sladká: prosperující pobočka, spokojení klienti, úspěšný franšízant a hrdý franšízor.

Žádného z nich v tom nenecháme samotného

Každého franšízanta, který se rozhodne pro podnikání v oblasti BOZP a konkrétně s naší sítí EXTÉRIA MARKET, si nesmírně vážíme. Každý z nich v nás má podporu, ať už v rámci odborné pomoci, školení, poradenství nebo workshopů.

Proč se franšízanti rozhodli pro EXTÉRIA MARKET?

Oblast BOZP a PO možná na první pohled není zajímavá, je ale bez debat důležitá. Jedná se totiž o povinnost danou zákonem, na kterou ale většina podnikatelů zapomíná a pak na to doplácí. Díky tomu lze očekávat alespoň částečně jistou poptávku po dané službě.

Začněte podnikat v oblasti BOZP a PO

Pro více informací jak získat licenci na provozování franšízy a EXTÉRIA MARKETU neváhejte kontaktovat country manažerku společnosti Ing. Beatu Filipí na tel. čísle +420 602 232 532, nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my vám poskytneme podrobnější informace.

Přečtěte si další zajímavosti o franšízové síti EXTÉRIA MARKET:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532