Na českém trhu existuje již 10 let, od roku 2017 působí také na Slovensku. Své základy začala budovat v Ostravě, odkud se rozšířila do 18 poboček po celé České republice. Řeč je o společnosti EXTÉRIA, která svou podnikatelskou činnost zaměřila na nepostradatelnou součást každého podniku. Tou je zprostředkování služeb bezpečnosti práce (BOZP) a požární ochrany (PO), které nesmějí chybět žádné firmě či podnikateli.

Vybudováním jedinečného know-how se společnost začala rozrůstat a konkurovat tak i větším firmám. Proto vytvořila chráněný franchisový koncept EXTÉRIA MARKET, který poskytuje odbornou pomoc v oblasti bezpečnosti prácepožární ochrany, které jsou zákonem stanovenou povinností pro každého podnikatele. Vy tak nemusíte být žádným zkušeným bezpečákem, firma EXTÉRIA se o všechno postará za vás.

Jistota, na kterou se můžete spolehnout

Společnost EXTÉRIA je členem České asociace franchisingu (ČAF) a své služby poskytuje všem subjektům od OSVČ, přes státní správu až po velké průmyslové podniky.

Pokud váš byznys právě rozjíždíte, franšíza EXTÉRIA MARKET je skvělou volbou, která vám vaše podnikání v oblasti bezpečnosti práce výrazně usnadní.

Díky franšíze snadno vstoupíte na trh již pod zavedeným jménem, získáte jistou pozici v konkurenčním prostředí, a také odbornou pomoc a poradenství v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. K dispozici budete mít také konzultace ohledně hygieny na pracovišti, na kterou se v dnešní době v souvislosti s nákazou koronaviru kladou velké nároky.

EXTÉRIA MARKET vám tak ve výsledku ušetří spoustu starostí a velké výdaje, které byste museli do vašeho podnikání ze začátku investovat.

Ve zkratce, proč právě EXTÉRIA:

  • Jsme odborníky v ČR již od roku 2011
  • Máme přes 5 000 klientů a stále rosteme
  • Každým rokem otevíráme nové pobočky v Česku a na Slovensku
  • Jsme členem České asociace franchisingu
  • Máme jedinečné know-how a typ franšízy na trhu

Rozjeďte vaše podnikání bez starostí a sjednejte si schůzku s našimi odborníky ještě dnes. Kontaktujte ředitelku franšízové sítě Ing. Lucii Šimíkovou na tel. čísle +420 702 036 721 nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my se vám ozveme.

Podívejte se, jak naše společnost EXTÉRIA neustále roste:

Všechny články

Chcete mít svůj EXTÉRIA MARKET ve vašem městě?Zanechte nám kontakt, nebo zavolejte: 602 232 532